Poniedziałek, 28 listopada 2022r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

KONKURS DLA KGW

29 września, 2022
KONKURS DLA KGW
LOGO SMAKUJEMY LOKALNIE
Zachęcamy Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Miasta i Gminy Olsztyn do wzięcia udziału w konkursie Smakujemy Lokalnie.
Promuj polską tradycję kulinarną! 110 tysięcy złotych dla Kół Gospodyń Wiejskich oraz możliwość sprzedaży produktów w sklepach Carrefour! Wypełnij wniosek i wygraj!

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ZNA STRONIE INTERNETOWEJ: https://smakujemylokalnie.pl/
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).