Sobota, 25 maja 2024r. | Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny
Pokaż menu

KONKURS NA TRADYCYJNE OZDOBY BIBUŁKOWE

09 kwietnia, 2024
KONKURS NA TRADYCYJNE OZDOBY BIBUŁKOWE
kolorowe kwiaty wykonane z bibuły
Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza do udziału w wyjątkowym konkursie na tradycyjne ozdoby bibułkowe.

Konkurs, poza promocją i rozwojem tradycyjnej sztuki zdobienia wnętrz wytworami z bibuły i papieru, jest okazją dla twórców-amatorów do dzielenie się swoją inwencją i talentem. Zarówno młodzi jak i dorośli uczestnicy mają możliwość spróbowania swoich sił w pracy z tak wdzięczną, choć czasem zapomnianą materią.

Wszystkich chętnych do udziału zapraszamy do wejścia w fascynujący świat rękodzielniczej sztuki tworzenia ozdób z bibuły i odkrycia nieograniczonych możliwości wyrażenia swojej kreatywności!

Konkurs współfinansowany przez Starostwo Powiatowe w Częstochowie.

Regulamin konkursu do pobrania u Organizatora oraz na stronie www.olsztyn-jurajski.pl

LOGO PDF regulamin-kwiaty-bibułkowe-2023
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).