Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Konsultacje społeczne w sprawie opracowania Planu Zrównowazonej Mobilności dla Subregionu Północnego – Powiat Częstochowski.

10 listopada, 2021
Konsultacje społeczne w sprawie opracowania Planu Zrównowazonej Mobilności dla Subregionu Północnego – Powiat Częstochowski.
obrazek
Powiat Częstochowski zaprasza na konsultacje społeczne, które odbędą się dnia 17.11.2021 r. o godz. 16.30 w Przyrowie w sali sesyjnej Urzędu Gminy Przyrów, ul. Częstochowska 7.

Treść zaproszenia w załączeniu.

LOGO PDFpismo w sprawie konsultacji dokumentu SUMP – gr. 3
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).