Czwartek, 29 lutego 2024r. | Imieniny: Lecha, Lutoslawa
Pokaż menu

Kultura dla seniorów

02 grudnia, 2022
Kultura dla seniorów
grupa seniorów
Seniorzy w Krakowie
Listopad to miesiąc, w którym za darmo można zwiedzać największe narodowe instytucje kultury. Nasi Seniorzy skorzystali z tej okazji i licznie wybrali się na wycieczkę do Krakowa.

Spotkanie z pisarką
Członkowie KERII w Olsztynie wzięli udział w spotkaniu autorskim z Iwoną Herbuś, które odbyło się 25 listopada 2022 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Olsztynie. Autorka książki pt. „Inny Świat. Kim jestem” opowiedziała, co skłoniło ją do napisania takiej właśnie książki, jaką metodą została napisana, zdradziła również kilka szczegółów dotyczących fabuły i pokrótce przedstawiła bohaterów, tak żeby rozbudzić ciekawość ale do końca nie zdradzać treści książki.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).