Środa, 8 lutego 2023r. | Imieniny: Hieronima, Sebastiana, Ireny
Pokaż menu

KURS DLA PRZEWODNIKÓW PO JURZE KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKIEJ

16 kwietnia, 2021
KURS DLA PRZEWODNIKÓW PO JURZE KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKIEJ
ruiny zamku w olsztynie
W czasie pandemii, często zamknięci w domach mamy więcej czasu na robienie rzeczy, na które nie mogliśmy sobie dotychczas pozwolić. Nowy zawód przyda się wielu osobom, zwłaszcza młodym.
Kurs odbędzie się w wersji on-line.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).