Sobota, 25 maja 2024r. | Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny
Pokaż menu

LEKCJA WF-U Z MISTRZEM

09 kwietnia, 2024
LEKCJA WF-U Z MISTRZEM
Siatkarz Michal Ruciak – były reprezentant Polski, złoty medalista Mistrzostw Europy odwiedził dziś halę sportową w Olsztynie. Na miejscu spotkał się z naszą młodzieżą.

Sportowiec opowiedział o swojej bogatej karierze sportowej, zachęcał również do aktywności fizycznej. Odpowiadał także na pytania uczniów, które dotyczyły nie tylko siatkówki… Był też czas na wspólne zdjęcia oraz autografy. Podsumowaniem spotkania był pokazowy trening.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).