Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

LODOWISKO ZAPRASZA W FERIE

23 stycznia, 2024
LODOWISKO ZAPRASZA W FERIE
GOSiR w Olsztynie informuje, że w okresie ferii zimowych w dniach od 29.01.2024 – 11.02.2024 r. LODOWISKO będzie otwarte:

1) w godzinach 10:00 – 12:00
wyłącznie dla dzieci i młodzieży z Miasta Gminy i Olsztyn, za okazaniem ważnej legitymacji

wstęp 5 zł / 2 h, wypożyczenie łyżew 7 zł / 2 h

2) w godzinach 12:00 – 21:00
ogólnodostępne

wstęp 5 zł / 1 h, wypożyczenie łyżew 7 zł / 1 h

Serdecznie ZAPRASZAMY!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).