Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

lotka na Międzynarodowym Turnieju w Suwałkach

20 marca, 2023
lotka na Międzynarodowym Turnieju w Suwałkach
kort badminghtona
Zawodnicy LOTKI zdobyli 4 medale na Międzynarodowym Turnieju w Suwałkach.

Mateusz Michalik, Oliwier Maladyn, Karolina Wieczorek, Martyna Wieczorek, Oliwia Kanik, Klara Siadlak, Aleksandra Sobierajska, Maja Pruszyńska oraz trenerzy Justyna Herman i Tomasz Jackowski w dniach 16-19.03.2023 r., wzięli udział w POLISH OPEN U17 MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ + MALOW YOUYH FESTIVAL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ U-9, U-11, U-13, U-15 Suwałki. Występ zawodników był bardzo owocny, zdobyli 4 medale:
II miejsce – Klara Siadlak (gra pojedyncza dziewczyn U13)
II miejsce – Klara Siadlak / Maja Pruszyńska (gra podwójna dziewczyn U13)
III miejsce – Mateusz Michalik (gra pojedyncza chłopców U15)
III miejsce – Mateusz Michalik / Aleksandra Wasilewska SKB Suwałki (gra mieszana U15)

Bardzo ładnie zaprezentowali swoje umiejętności najmłodsi Oliwier, Maja, Martyna, Aleksandra w grze pojedynczej w kategorii U11 zdobywając miejsca 5–8 co pokazuje jak ciężką pracę wykonują na treningach.
ULKS LOTKA dziękuje Firmie BIOFARM za wsparcie i rodzicom za zaufanie.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).