Środa, 7 grudnia 2022r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora
Pokaż menu

LOTKA NA TURNIEJU

03 października, 2022
LOTKA NA TURNIEJU
dzieci na podium
Zawodnicy z LOTKI na Turnieju Krajowym w Baranowie i Żyrakowie zdobyli 7 medali.

W dniach 1-2.10.2022 r., zawodnicy LOTKI rywalizowali w Turniejach Krajowych w Baranowie U-15, U-13, U-11, U-9 oraz w Żyrakowie U-15. W Baranowie klub reprezentowali: Marianna Skowron, Martyna Wieczorek, Oliwier Maladyn, Kamila Śledź, Maja Pruszyńska, Oliwia Kanik, Oliwia Jagoda, Karolina Wieczorek, Klara Siadlak, Miłosz Janecki, Teresa Romańska, Aleksandra Sobierajska. A w Żyrakowie przedstawicielem LOTKI był Mateusz Michalik.

Złoty Medal wywalczyły dziewczyny Oliwia Kanik i Karolina Wieczorek (U-15 gra podwójna dziewczyn), Klara Siadlak w parze z Marysią Jędrusik (U-13 gra podwójna dziewczyn) oraz Maja Pruszyńska (U-11 gra pojedyncza dziewczyn), srebrny medal wywalczyła Oliwia Kanik (U-15 gra pojedyncza dziewczyn) i Oliwer Maladyn (U-11 gra pojedyncza chłopców) oraz brąz Klara Siadlak (U-13 gra pojedyncza dziewczyn) i Mateusz Michalik w parze z Oliwią Surowiec (U-15 gra mieszana).

Wielkie brawa dla całej DRUŻYNY!
Zawodnicy Oliwia Jagoda, Karolina Wieczorek, Klara Siadlak, Maja Pruszyńska i Mateusz Michalik, w dniach 19-23.10.2022 będą walczyć na VICTOR Denmark – Langeskov, Denmark.

W kategorii U 15 mamy 3 medale:
1 miejsce – złoty medal – Oliwia Kanik / Karolina Wieczorek – gra podwójna dziewczyn (Baranów)
2 miejsce – srebrny medal – Oliwia Kanik – gra pojedyncza dziewczyn (Baranów)
3 miejsce – brązowy medal – Mateusz Michalik / Oliwia Surowiec – gra mieszana (Żyraków)

W kategorii U 13 mamy 2 medale:
1 miejsce – złoty medal – Klara Siadlak/ Marysia Jędrusik – gra podwójna dziewczyn (Baranów)
3 miejsce – brązowy medal – Klara Siadlak – gra pojedyncza dziewczyn (Baranów)

W kategorii U 11 mamy 2 medale:
1 miejsce – złoty medal – Maja Pruszyńska – gra pojedyncza dziewczyn
2 miejsce – srebrny medal – Oliwier Maladyn – gra pojedyncza chłopców

ulks-lotka.pl
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).