Czwartek, 1 grudnia 2022r. | Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda
Pokaż menu

LOTKA ZE ZŁOTYMI MEDALAMI

20 października, 2021
LOTKA ZE ZŁOTYMI MEDALAMI
zawodnicy lotki z medalami
Mateusz Michalik i Oskar Gwoździowski reprezentowali „Lotkę” na Krajowym Turnieju Juniorów Młodszych (U17), Młodzików Młodszych (U13) w Wieliczce 16.10.2021 r.

W grze podwójnej chłopców U-13 nasi zawodnicy zdobyli złoty medal. W grze pojedynczej chłopców U-13 Mateusz Michalik wywalczył złoto i otrzymał Puchar dla Najlepszego Sportowca Turnieju.

Mateuszowi i Oskarowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych sukcesów!

Wyniki:
I miejsce – złoty medal ––Mateusz Michalik – gra pojedyncza chłopców U-13
I miejsce – złoty medal –– Mateusz Michalik / Oskar Gwoździowski – gra podwójna chłopców U-13
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).