Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Lucjan Trąbski odszedł na wieczną służbę

29 sierpnia, 2023
Lucjan Trąbski odszedł na wieczną służbę
mężczyzna w mundurze OSP
28 sierpnia 2023r. na wieczną służbę odszedł druh Lucjan Trąbski.

Przez ponad 25 lat był Prezesem Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Zrębicach pełniąc tą funkcje w latach 1990-2015. Był Wiceprezesem Zarządu Gminnego Ochotniczych Straży Pożarnych w Olsztynie oraz Członkiem Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Częstochowie. Odznaczony Brązowym, Srebrnym i Złotym medalem za Zasługi dla Pożarnictwa. Przez wszystkie lata służby, dał się poznać jako wspaniały strażak oraz dobry człowiek. Zawsze można było liczyć na jego mądrą i roztropną radę, dobre słowo, uśmiech.

Postawa druha Lucjana Trąbskiego będzie dla nas wzorem do naśladowania i świadectwem właściwej postawy Strażaka.

Cześć Jego pamięci

**********************************************************************************************

Ostatnie pożegnanie rozpocznie się w czwartek, 31 sierpnia br o godz. 14:30 w Kaplicy w Olsztynie. Msza pogrzebowa odbędzie się o godz. 15:00 w kościele parafialnym w Zrębicach, po której odprowadzimy naszego druha Prezesa na miejsce wiecznego spoczynku na cmentarzu w Zrębicach

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Zrębicach wraz z wszystkimi druhami pragnie złożyć Rodzinie i najbliższym najszczersze kondolencje
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).