Niedziela, 25 lutego 2024r. | Imieniny: Wiktora, Cezarego
Pokaż menu

Maraton Zumby i Bachaty w Olsztynie

21 marca, 2016
Biskupice - Michał Derela (Pibwl) / Wikipedia / GFDL Biskupice - Michał Derela (Pibwl) / Wikipedia / GFDL

Na kolejne wydarzenie Zumba Fitness w Olsztynie zapraszamy już 2 kwietnia w sobotę o godz. 16:00. Dwu i półgodzinny maraton oraz warsztaty Bachaty odbędą się w Hali Sportowej przy ul. Zielonej.

Tym razem zagości u Nas najbardziej rozpoznawalny duet w Polsce Stefan Jakóbczyk & Łukasz Grabowski. Organizatorem eventu jest Zumba Team Częstochowa: Ewelina Cieślak & Beata Niemczyk.

- Bachata to sensualny taniec prosto z Dominikany, skorzystaj z warsztatów i odkryj swoją kobiecość- zachęca Ewelina Cieślak.

 Impreza jest biletowana. Wiecej informacji na: www.facebook.com/ZumbaCzestochowaTeam albo pod nr tel Ewelina Cieślak 535 400 635, Beata Niemczyk 693 913 306.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).