Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

Maraton Zumby i Bachaty

05 kwietnia, 2016
Biskupice - Michał Derela (Pibwl) / Wikipedia / GFDL Biskupice - Michał Derela (Pibwl) / Wikipedia / GFDL

W hali sportowej w Olsztynie 2 kwietnia 2016 r. odbyły się warsztaty taneczne zmysłowej Bachaty oraz maraton Zumba Fitness.

Gośćmi specjalnymi byli Stefan Jakóbczyk & Łukasz Grabowski, najbardziej rozpoznawalny duet w Polsce. Organizatorem eventu była Zumba Team Częstochowa: Ewelina Cieślak & Beata Niemczyk.

- Zumba to taniec i zabawa dla wszystkich, bez względu na wiek, tuszę i poziom sprawności. Nasze wydarzenie połączyło pokolenia od najmłodszych po częstochowskich Seniorów tzw. Zumba Gold. Wszystkich chętnych zapraszamy również na cykliczne zajęcia w olsztyńskiej hali w poniedziałki i środy o godz. 20.00, natomiast najmłodszych w środy o godz. 18.00, (więcej pod nr. tel. 535 400 635) – zachęca instruktor Ewelina Cieślak.

 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).