Poniedziałek, 23 maja 2022r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

Mieszkaniec gminy Olsztyn z sukcesami

29 grudnia, 2021
Mieszkaniec gminy Olsztyn z sukcesami

Podczas uroczystej gali Kongresu Najlepszych Agentów Ubezpieczeniowych w Polsce Grupy Unilink mieszkaniec naszej gminy Bartosz Skalec odebrał trzy ogólnopolskie nagrody:


I nagroda „Za najlepszą sprzedaż ubezpieczeń na życie Grupy Unilink.”
II Nagroda w kategorii „Lider Współpracy” T.U InterRisk S.A.
III Nagroda ” Za najlepsze wyniki sprzedaży indywidualnych ubezpieczeń na życie w TUnŻ „WARTA” S.A.”
Pan Bartosz wraz z żoną Aleksandrą od niedawna prowadzi w Olsztynie firmę z branży ubezpieczeniowej. Specjalizują się w ubezpieczeniach biznesowych, grupowych, ubezpieczeniach na życie i zdrowie w zakładach pracy.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

I Konferencja Ubezpieczeń w Biznesie w gminie Olsztyn

Spotkanie Przedsiębiorców odbyło się 03.12.2021 r. w Sali Dwór Zielone Wzgórza. W wydarzeniu udział wzięli zaproszeni Goście i Partnerzy Biznesowi współpracujący z ZYSK Polska Grupa Ubezpieczeniowo Finansowa Sp. z o.o.. Współorganizatorami wydarzenia byli TUnŻ Warta S.A. oraz UNILINK S.A.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Dyrektor Kierujący Makroregionem Śląskim Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie Piotr Krawczyk wraz z Menadżerem Regionalnym Agnieszką Sadowską oraz Dominik Tyran – Regionalny Dyrektor Sprzedaży Produktów Zdrowotnych i Życiowych Unilink S.A.
Prezes Zarządu ZYSK Polska Grupa Ubezpieczeniowo Finansowa Bartosz Skalec, zaprezentował szeroki zakres oferty firmy. Omówił ryzyka związane z prowadzeniem biznesu i możliwości zminimalizowania ich skutków. Poruszył przy tym kwestie prawne, istotne dla przedsiębiorców na które wpływ mają ubezpieczenia.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).