Niedziela, 28 maja 2023r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

MIESZKANIEC OLSZTYNA Z MEDALAMI MISTRZOSTW POLSKI

22 marca, 2023
MIESZKANIEC OLSZTYNA Z MEDALAMI MISTRZOSTW POLSKI

Paweł Kawecki, mieszkaniec Olsztyna został dwukrotnym medalistą Mistrzostw Polski w parasportach zimowych, które odbyły się w dniach 7-10.03.2023 r. w Białce Tatrzańskiej i Klikuszowej.

Zawodnik LKS Gol Częstochowa rywalizował w narciarstwie biegowym. Paweł Kawecki wywalczył srebro w biegu sprinterskim na dystansie 1,2 km oraz brąz w biegu na 5 km.

Panu Pawłowi gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!

Fot. Bartłomiej Zborowski/Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych START
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).