Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

MIESZKANKA OLSZTYNA W REPREZENTACJI POLSKI W PIŁCE NOŻNEJ

19 kwietnia, 2024
MIESZKANKA OLSZTYNA W REPREZENTACJI POLSKI W PIŁCE NOŻNEJ
uśmiechnięta dziewczynka w czerwonej kosuzlce reprezentującej orlen
Zofia Michno, Mieszkanka Olsztyna, w marcu tego roku została powołana przez PZPN do żeńskiej reprezentacji Polski do lat 15 w piłce nożnej.

Na co dzień Zosia reprezentuje barwy RKS Raków Częstochowa. Mieszkanka Olsztyna ma na swoim koncie liczne sukcesy. W marcu wraz z drużyną Polonii Tychy, do której została wypożyczona z Rakowa Częstochowa zdobyła tytuł wicemistrzyni Polski w futsalu kobiet do lat 15.

Gratulujemy Zosi i życzymy jej dalszych sportowych sukcesów! Powodzenia!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).