Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

MIKOŁAJ NA LOTCE

07 grudnia, 2021
MIKOŁAJ NA LOTCE
dzieci w hali sportowej
Poniedziałek, 6 grudnia 2021 r., obfitował w prezenty i dobrą atmosferę także na zajęciach „LOTKI”. Zawodnicy przygotowali dla siebie na wzajem prezenty, świętowali mikołajki zajadając pizzę i popijając szampana PICCOLO. Świetne humory udzieliły się wszystkim. Ostatnie 45 minut zawodnicy poświęcili na trening.
Trenerzy dziękują za zaangażowanie zawodnikom, rodzicom, a grupie najstarszych zawodników – za inicjatywę!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).