Środa, 8 lutego 2023r. | Imieniny: Hieronima, Sebastiana, Ireny
Pokaż menu

Mikołajki Seniorów

09 grudnia, 2022
Mikołajki Seniorów
seniorzy

6 grudnia członkowie Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów uczestniczyli w spotkaniu mikołajkowym, które odbyło się na Hali sportowej w Olsztynie.

Radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera towarzyszyła uroczystości, w której wzięło udział 70 seniorów z terenu gminy Olsztyn. Bernadetta Niemczyk, prezes KERiL przekazała wszystkim życzenia dobrego zdrowia i spokoju.

W spotkaniu udział wzięła Edyta Czajkowska, dyrektor GOSIR w Olsztynie.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).