Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Mikołajki u seniorów

06 grudnia, 2023
Mikołajki u seniorów

5 grudnia w remizie OSP Olsztyn odbyło się spotkanie mikołajkowe Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera towarzyszyła uroczystości, w której wzięło udział ponad 80 seniorów z terenu gminy Olsztyn. Tomasz Kucharski, burmistrz miasta i gminy Olsztyn przekazał wszystkim życzenia dobrego zdrowia i spokojnych, pełnych miłości i wiary Świąt Bożego Narodzenia.
Spotkanie wprowadziło świąteczny nastrój wśród uczestników. Bernadetta Niemczyk, prezes KERiL przekazała wszystkim mikołajkowe upominki.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).