Środa, 31 maja 2023r. | Imieniny: Anieli, Petroneli
Pokaż menu

MISTRZOWSKI TURNIEJ W OLSZTYNIE

25 maja, 2023
MISTRZOWSKI TURNIEJ W OLSZTYNIE

W sobotę, 10 czerwca zapraszamy do Olsztyna miłośników piłki nożnej do wspólnego kibicowania. Turniej o Puchar Ambasadorów Rakowa odbędzie się na stadionie przy ul. Zielonej.

W rozgrywkach zmierzą się drużyny z roczników 2012, 2013 i 2014. Start godz. 9:00, finał godz. 14:45. Ambasadorzy Rakowa przygotowali dla zawodników i kibiców wiele atrakcji. Olsztyn odwiedzi Rycerz Medalik, będzie można zrobić sobie zdjęcie z mistrzowskim trofeum.

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem RKS Raków oraz Burmistrza Miasta i Gminy Olsztyn, Tomasza Kucharskiego.

Zapraszamy do wspólnego kibicowania!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).