Środa, 7 grudnia 2022r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora
Pokaż menu

Młodzi artyści w GOK

21 listopada, 2022
Młodzi artyści w GOK
dzieci z grupy teatralnej
17 listopada 2022 w Gminnym Ośrodku Kultury w Olsztynie odbył się dwa ważne wystąpienia młodych artystów. Najpierw Młodzieżowa Orkiestra Dęta Sempre dała wspaniały popis muzycznych umiejętności.
Muzyków poprowadził Tomasz Hadrian. Następnie teatr Całkiem Nowa Historia pokazał współczesną wersję Małego Księcia według scenariusza i reżyserii Anny Nabiałek.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).