Wtorek, 28 września 2021r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka
Pokaż menu

MOBILNE PUNKTY SPISOWE W GMINIE OLSZTYN

13 września, 2021
MOBILNE PUNKTY SPISOWE W GMINIE OLSZTYN
Do 30 września trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Kto jeszcze nie zdążył dokonać samospisu, będzie miał okazję zrobić to w Mobilnych Punktach Spisowych na terenie gminy Olsztyn:

BISKUPICE
każda środa września, godziny spisu 17.00 – 20.00
remiza OSP Biskupice

OLSZTYN (podczas JUROMANII)
sobota, 18 września, godziny spisu 14.00 – 18.00
niedziela 19 września, godziny spisu 11.00 – 18.00
błonia zamkowe

PRZYMIŁOWICE
czwartek, 16 i 23 września, godziny spisu 16.00 – 19.00
świetlica przy remizie OSP Przymiłowice

ZRĘBICE
czwartek 16 i 23 września, godziny spisu 17.00 – 20.00
remiza OSP Zrębice

Aby się spisać potrzebny będzie numer PESEL. Jedna osoba może spisać wszystkich domowników posiadając ich numer PESEL. Pytania jakie zadają rachmistrzowie znajdują się pod linkiem https://spis.gov.pl/lista-pytan-w-nsp-2021/.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).