Wtorek, 16 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety
Pokaż menu

„MOJE MIASTO BEZ ELEKTROŚMIECI” – ELEKTROŚMIECI DLA SP OLSZTYN

05 marca, 2024
„MOJE MIASTO BEZ ELEKTROŚMIECI” – ELEKTROŚMIECI DLA SP OLSZTYN
logo zamek amonit
Właśnie wystartowała kolejna edycja programu „MOJE MIASTO BEZ ELEKTROŚMIECI”.

Zachęcamy wszystkich, aby przyłączyli się do zbiórki elektrośmieci, czyli wszystkich popsutych, nieużywanych, niepotrzebnych urządzeń elektrycznych i elektronicznych.
Celem zbiórki jest wymiana zdobytych punktów na siedziska dla uczniów olsztyńskiej szkoły.
Miejsce: parking SP w Olsztynie (budynek przy ul. Kühna 18).
Czas: do 15 maja 2024.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).