Niedziela, 16 czerwca 2024r. | Imieniny: Aliny, Benona, Anety
Pokaż menu

MSZA ŚWIĘTA ZADUSZKOWA W OLSZTYNIE

30 października, 2023
MSZA ŚWIĘTA ZADUSZKOWA W OLSZTYNIE
trzy biało czaerwone flagi polski na tle rzeźby
Serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców gminy na doroczną Mszę Świętą Zaduszkową, która odbędzie się 2 listopada 2023 r. o godzinie 14.00 w Miejscu Straceń.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).