Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

MUZYCZNE ŚWIĘTOWANIE ODZYSKANIA PRAW MIEJSKICH PRZEZ OLSZTYN

29 sierpnia, 2022
MUZYCZNE ŚWIĘTOWANIE ODZYSKANIA PRAW MIEJSKICH PRZEZ OLSZTYN
muzycy na scenie
Niezwykłe widowisko muzyczne „Wielko-Miejski Olsztyn” pod kierownictwem Mateusza Pospieszalskiego za nami.

Było to wyjątkowe i niepowtarzalne spotkanie artystyczne muzyków związanych z gminą Olsztyn na miejskim rynku.???

W finale koncertu wysłuchaliśmy utworu muzycznego skomponowanego dla Olsztyna przez młodego muzyka, mieszkańca Gminy Olsztyn, wokalistę zespołu Meek, Oh Why? – Mikołaja Kubickiego.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Wystąpili: Mikołaj Kubicki – Meek, Oh Why?, Janusz „Yanina” Iwański, Natalia, Barbara, Łukasz, Szczepan, Marek, Nikodem Pospieszalscy, Zuzanna Iwańska, Max Mucha, Tomasz Sroczyński, Kacper Stolarczyk oraz Orkiestra Dęta „Sempre” z Olsztyna pod dyrekcją Tomasza Hadriana.

Organizatorami byli: Fundacja Muzyki Niezależnej, Miasto i Gmina Olsztyn, Fundusz Patriotyczny.

Fot. T. Sieniawski
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).