Niedziela, 3 grudnia 2023r. | Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana
Pokaż menu

Nabór do projektu

24 lutego, 2016
Dworzec kolejowy w Turowie - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL Dworzec kolejowy w Turowie - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Olsztynie zaprasza osoby bezrobotne i nieaktywne zawodowo do udziału w projekcie pt: „Drużyna Powiatu” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, Działania 9.1 Aktywna Integracja, Poddziałania 9.1.6 Programy aktywnej integracji osób i grup zagrożonych wykluczeniem społecznym współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt będzie realizowany w latach 2016 – 2017. W ramach projektu będą  organizowane działania w postaci cyklu indywidualnych i grupowych zajęć z psychologiem, doradcą zawodowym oraz szkolenia i kursy zawodowe.

Projekt daje możliwości rozwoju osobistego, zwiększenia motywacji do działania i zdolności adaptacyjnych oraz zdobycia dodatkowych umiejętności i kwalifikacji umożliwiających podjęcie pracy przez osoby nieaktywne zawodowo z terenu gminy Olsztyn. 

Udział w projekcie jest nieodpłatny. Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o zgłaszanie się osobiście do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Olsztynie (pok. nr 19 - budynek Urzędu Gminy Olsztyn) lub o kontakt telefoniczny (34) 3285920 w celu uzyskania bliższych informacji o projekcie.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).