Poniedziałek, 28 listopada 2022r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

nabór uzupełniający do projektu pn. „Zielona Jura – wzrost wykorzystania OZE w gminach Olsztyn, Przyrów, Dąbrowa Zielona”

27 września, 2022
nabór uzupełniający do projektu pn. „Zielona Jura – wzrost wykorzystania OZE w gminach Olsztyn, Przyrów, Dąbrowa Zielona”
logo Gminy Olsztyn - amonit z napisem Olsztyn Słońce Jury
logo slaskie ue
„Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID -19”

Miasto i Gmina Olsztyn ogłasza nabór uzupełniający do projektu pn. „Zielona Jura – wzrost wykorzystania OZE w gminach Olsztyn, Przyrów, Dąbrowa Zielona”

W ramach projektu istnieje możliwość uzyskania dofinansowania do zakupu i montażu kotła na pellet. Dofinansowanie wynosić będzie 85 % kwoty netto, mieszkaniec musi pokryć minimum 15 % wkładu własnego i 8% VAT od całej instalacji. Realizacja inwestycji zakończy się w połowie 2023 r.

Zainteresowanych mieszkańców udziałem w projekcie prosimy o wypełnienie zgłoszenia zamieszczonego poniżej i złożenie go do 11 października 2022 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Olsztyn w punkcie obsługi klienta, lub wysłać na emaila mchaladus@olsztyn-jurajski.pl. Ilość miejsc ograniczona. Jednocześnie informujemy, że samo złożenie zgłoszenia nie gwarantuje udziału w realizacji projektu. Jeżeli ilość zgłoszeń przekroczy ilość dostępnych kotłów wówczas pod uwagę brana będzie data złożenia zgłoszenia.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 34 3285 076 wew. 29.

LOGO WORD zgłoszenie kocioł na bimasę
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).