Poniedziałek, 30 stycznia 2023r. | Imieniny: Macieja, Martyny, Teofila
Pokaż menu

Nominacja do tytułu Osobowość Roku 2020 dla Tomasza Kucharskiego

15 kwietnia, 2021
Nominacja do tytułu Osobowość Roku 2020 dla Tomasza Kucharskiego
Tomasz Kucharski Wójt Gminy Olsztyn

Wójt Gminy Olsztyn Tomasz Kucharski otrzymał nominację Kapituły Redakcji „Dziennika Zachodniego” do tytułu Osobowość Roku 2020 w kategorii Polityka, samorządność i społeczność lokalna. Laureatów plebiscytu w miastach i powiatach wybiera się w drodze głosowania, które rozpoczęło się 14 kwietnia, i potrwa do 25 maja 2021 roku.

Szczegóły i informacje, jak można oddać swój głos pod linkiem: https://dziennikzachodni.pl/p/kandydaci/osobowosc-roku-2020%2C1009359/?groupId=84517
plebiscyt dziennika zachodniego
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).