Sobota, 18 maja 2024r. | Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana
Pokaż menu

Nowa Poradnia Dobry Dietetyk w OLSZTYNIE

04 listopada, 2021
Nowa Poradnia Dobry Dietetyk w OLSZTYNIE
Nowy gabinet dietetyczny Poradnia Dobry Dietetyk w Olsztynie zaprasza od listopada.

Zakres oferowanego przez gabinet poradnictwa żywieniowego:

– dieta odchudzająca, terapia nadwagi i otyłości, zdrowe odchudzanie,

– dieta w chorobach (cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia lipidowe, dna moczanowa, anemia, choroby tarczycy, Hashimoto, insulinooporność i inne),

– pomoc w niedowadze,

– żywienie dzieci i młodzieży,

– żywienie kobiet w ciąży, podczas laktacji, w okresie menopauzy.

Zapisywać można się przez stronę poradni https://chlebosz.dobrydietetyk.pl/moja-poradnia/rezerwacja-przez-internet/ lub telefonicznie pod numerem 518 299 209.

W listopadzie 30 ZŁ RABAT na pierwszą wizytę w Poradni Dietetycznej.
Wystarczy: zarezerwować termin przez internet https://chlebosz.dobrydietetyk.pl/moja-poradnia/rezerwacja-przez-internet/, polubić stronę poradni Anna Chlebosz Dobry Dietetyk Częstochowa oraz dołączyć do grona zadowolonych pacjentów.

Poradnia znajduje się w Przychodni Zamkowej, przy ul. Kühna 26 w Olsztynie.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).