Sobota, 24 lutego 2024r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza
Pokaż menu

NOWA SIEDZIBA OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ DLA MIESZKAŃCÓW SKRAJNICY

29 sierpnia, 2023
NOWA SIEDZIBA OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ DLA MIESZKAŃCÓW SKRAJNICY
logo zamek amonit
W związku z wyborami do Sejmu RP i do Senatu RP ogłoszonymi na dzień 15 października 2023 r. informujemy o utworzeniu nowego obwodu głosowania dla miejscowości Skrajnica.

Siedzibą obwodowej komisji wyborczej będzie Dom Ludowy w Skrajnicy, ul. Szczytowa 43.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).