Poniedziałek, 28 listopada 2022r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

Nowe oświetlenie w Biskupicach

23 listopada, 2022
Nowe oświetlenie w Biskupicach
samochód jadący drogą
Na Szkolnej i fragmencie Zbożowej w Biskupicach rozbłysły nowe latarnie uliczne. Łącznie ustawiono 22 słupy z oprawami posiadającymi ledowe źródło światła.

Inwestycję za prawie 150 tys. zł wykonało wybrane w przetargu Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „MAXEN” Sp. z o.o.

Obecnie projektujemy kolejne oświetlenia na ul. Kazimierza Wielkiego w Olsztynie, wzdłuż DK-46, po stronie ścieżki rowerowej do Przymiłowic, na ul. Górzystej od strony Skrajnicy do ostatnich zabudowań, na ul. Widokowej w Bukownie, na ulicach Strażackiej, Polnej i Żareckiej w Biskupicach oraz na ul. Kosmicznej w Skrajnicy.

Trwa procedura przetargowa na budowę oświetlenia ulic Słowackiego i Miłosza w Olsztynie.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).