Środa, 24 kwietnia 2024r. | Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza
Pokaż menu

NOWE TABLICE OGŁOSZENIOWE

27 lutego, 2024
NOWE TABLICE OGŁOSZENIOWE
Rozpoczęliśmy montaż nowych tablic ogłoszeniowych na terenie wszystkich miejscowości naszej Gminy. W sumie będzie ich 20.

Nowe tablice są odporne na warunki pogodowe. Zastąpią istniejące tablice – stare i zniszczone. Będą służyć do wywieszania aktualnych informacji i ogłoszeń dotyczących gminy dla naszych Mieszkańców.

Stopniowo będziemy wymieniać tablice we wszystkich lokalizacjach.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).