Poniedziałek, 30 stycznia 2023r. | Imieniny: Macieja, Martyny, Teofila
Pokaż menu

Nowy rozkład jazdy komunikacji powiatowej

30 grudnia, 2022
Nowy rozkład jazdy komunikacji powiatowej

Od 1 stycznia zmieniają się rozkłady jazdy i trasy Powiatowych Przewozów Pasażerskich. Linia 112 Złoty Potok – Częstochowa – Złoty Potok będzie przebiegała przez Skrajnicę.

Powstała strona internetowa, na której można znaleźć wszelkie informacje dotyczące komunikacji organizowanej przez Powiat Częstochowski.
Zachęcamy do korzystania!
https://www.komunikacjaczestochowska.pl.

Komunikacja powiatowa została uruchomiona w ubiegłym roku. Przez gminę Olsztyn przebiegają trzy linie w kierunku Janowa – 111, 112, 117.

mapa komunikacji powiatowej
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).