Środa, 27 października 2021r. | Imieniny: Iwony, Sabiny
Pokaż menu

OBWIESZCZENIE Starosty Częstochowskiego w sprawie zezwolenia na realizację inwestycji „Budowa drogi gminnej w miejscowości Krasawa”

22 września, 2021
OBWIESZCZENIE Starosty Częstochowskiego w sprawie zezwolenia na realizację inwestycji „Budowa drogi gminnej w miejscowości Krasawa”
logo zamek amonit
Starosta Częstochowski zawiadamia się, że w dniu 26.08.2021 r. zostało wszczęte na wniosek Wójta Gminy Olsztyn, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 10, 42-256 Olsztyn, postępowanie administracyjne w sprawie zezwolenia na realizację inwestycji drogowej pn.: „Budowa drogi gminnej w miejscowości Krasawa”, gm. Olsztyn.

Treść obwieszczenia w załączeniu.

LOGO PDF Obwieszczenie o wszczęciu AB.7011.7.2021 – BIP
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).