Sobota, 20 lipca 2024r. | Imieniny: Czeslawa, Hieronima, Malgorzaty
Pokaż menu

Ogłoszenie

06 maja, 2016
Dworzec kolejowy w Turowie - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL Dworzec kolejowy w Turowie - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL

 Urząd Gminy Olsztyn
pl. Piłsudskiego 10, 
42-256 Olsztyn k/Częstochowy, 

zatrudni pracownika 
na stanowisko 
 
INSPEKTORA DS. DRÓG
 
w pełnym wymiarze czasu pracy
 
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Olsztyn na stronie www.olsztyn.bip.jur.pl oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu.
 
Dokumenty należy składać w kopercie z dopiskiem „Konkurs – inspektor drogowy”, w terminie do 19 maja 2016r. w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Gminy lub przesłać pocztą. O terminie złożenia oferty decyduje data stempla pocztowego.
 
Więcej na: www.olsztyn-jurajski.pl oraz pod nr tel. /34/ 3285 077, wew. 30
 Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).