Sobota, 4 lutego 2023r. | Imieniny: Andrzeja, Weroniki, Joanny
Pokaż menu

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO DYREKTORA W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH NA TERENIE GMINY OLSZTYN

24 stycznia, 2023
OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO DYREKTORA W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH NA TERENIE GMINY OLSZTYN
logo Gminy Olsztyn - amonit z napisem Olsztyn Słońce Jury

Burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn Zarządzeniem nr 8/2023 z dnia 23 stycznia 2023 roku ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Biskupicach, Szkoły Podstawowej im. Jarosława Dąbrowskiego w Zrębicach i Gminnego Przedszkola w Olsztynie.

LOGO PDF Zarządzenie nr 8-2023 z dnia 23 stycznia 2023r.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).