Piątek, 24 marca 2023r. | Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny
Pokaż menu

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY SAMOCHODU OSOBOWEGO MARKI VOLKSWAGEN T5 TRANSPORTER STANOWIĄCYM WŁASNOŚĆ MIASTA I GMINY OLSZTYN

02 lutego, 2023
OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY SAMOCHODU OSOBOWEGO MARKI VOLKSWAGEN T5 TRANSPORTER STANOWIĄCYM WŁASNOŚĆ MIASTA I GMINY OLSZTYN
logo Gminy Olsztyn - amonit z napisem Olsztyn Słońce Jury

Burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn ogłasza przetarg ustny na sprzedaż samochodu osobowego Volkswagen T5 Transporter z 2008 roku.

Przetarg ustny – licytacja odbędzie się w dniu 13.02.2023 r. o godz. 9.30 w Urzędzie Miasta i Gminy Olsztyn.

Więcej informacji tutaj:
https://www.olsztyn.bip.jur.pl/artykuly/7580
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).