Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Ogłoszenie

21 stycznia, 2016
Widok miejscowości z rezerwatu Zielona Góra - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Widok miejscowości z rezerwatu Zielona Góra - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Gmina Olsztyn informuje, że w 2016 roku nie uległy zmianie opłaty  z tytułu gospodarowania odpadami komunalnymi i wynoszą:

- w przypadku odpadów gromadzonych w sposób selektywny –
7 zł/osoba/miesięcznie.

- w przypadku odpadów niesegregowanych – 14 zł/osoba/miesięcznie.

Wpłaty należy dokonywać na indywidualne numery kont bankowych, przypisane każdemu właścicielowi nieruchomości.

W przypadku dokonywania wpłaty z tytułu gospodarowania odpadami komunalnymi w placówce banku PKO BP w Olsztynie blankiety należy pobrać  w Urzędzie Gminy Olsztyn, Plac Piłsudskiego 10, pok.1.

Źródło: http://www.olsztyn-jurajski.pl/aktualnosci/2234
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).