Niedziela, 3 grudnia 2023r. | Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana
Pokaż menu

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ SENIORA W OLSZTYNIE

20 listopada, 2023
OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ SENIORA W OLSZTYNIE
dwie kobiety i dwóch mężczyzn przy mikrofonie
18 listopada 2023 r. w strażnicy OSP Olsztyn odbyły się uroczystości z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora zorganizowane przez Zarząd Koła Emerytów Rencistów i Inwalidów.

Zaproszonych gości powitała Bernadetta Niemczyk, Prezes Zarządu KERiI. Seniorzy gościli m. in.: asystenta Grzegorza Boskiego, Członka Zarządu Województwa Śląskiego, Leonarda Smolarskiego, Członka Zarządu Powiatu, Tomasza Kucharskiego, Burmistrza Miasta i Gminy Olsztyn, Janusza Koniecznego, Przewodniczącego Rady Miejskiej, Włodzimierza Nabiałka, Prezesa Fundacji Wspólnoty Gruntowej w Olsztynie, Irenę Plutę, Kierownika GOPS i Edytę Czajkowską, Dyrektor GOSiR.

Tomasz Kucharski, Burmistrza Miasta i Gminy Olsztyn złożył serdeczne życzenia wszystkim seniorom oraz przekazał na ręce Bernadetty Niemczyk, Prezes Koła Emerytów Rencistów i Inwalidów kwiaty i voucher o wartości 4000 zł.
Uroczystość uświetnił występ Chóru Akord oraz zespołu folklorystycznego Turowianie pod przewodnictwem Anny Kamosińskiej ze Szkoły Podstawowej w Turowie. Było bardzo uroczyście i wzruszająco.

Naszym Seniorom składamy życzenia zdrowia i wielu lat wypełnionych radością, szacunkiem i życzliwością. Niech dojrzały wiek będzie czasem aktywnym, pełnym pasji i rozwijania zainteresowań oraz realizacji dotąd niespełnionych marzeń.

Fot. Tomasz Sieniawski
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).