Poniedziałek, 6 lutego 2023r. | Imieniny: Doroty, Bogdana, Pawla
Pokaż menu

Ogólnopolski Turniej Młodzików

17 marca, 2016
Dworzec kolejowy w Turowie - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL Dworzec kolejowy w Turowie - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL

12.03.2016 r., Julia Jackowska, Antoni Mofina, Dominik Tutaj, Mikołaj Kuziorowicz wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików Młodszych i Młodzików w Imielinie.

Piękna postawa i walka całej czwórki spowodowała iż znaleźli się w gonie najlepszych. Dużą niespodziankę sprawił trenerom debel chłopców w kategorii młodzik młodszy Kuziorowicz Mikołaj / Mofina Antoni, gdzie uplasowali się na 5 miejscu. Możemy pochwalić się kolejnym medalem w kolorze brązowym  w grze mieszanej  młodzików Jackowska Julia / Gawor Jan.

 
Wszyscy zawodnicy mogą być zadowoleni z lokat jakie zajęli:
 
Młodzik Młodszy - gra podwójna chłopców
 
5 miejsce - Kuziorowicz Mikołaj/Mofina Antoni
 
Młodzik Młodszy - gra pojedyncza chłopców
 
9 miejsce - Mikołaj Kuziorowicz
 
17 miejsce - Antoni Mofina
 
18 miejsce - Dominik Tutaj
 
Młodzik - gra mieszana
 
3 miejsce - Jackowska Julia/Gawor Jan
 
Młodzik - gra pojedyncza dziewczyn
 
10 miejsce - Jackowska JuliaGmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).