Wtorek, 23 kwietnia 2024r. | Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Pokaż menu

OLIWIA KISIEL Z NAGRODAMI

05 marca, 2024
OLIWIA KISIEL Z NAGRODAMI
dziewczyna strzelająca z karabinu
W lutym tego roku, siedemnastoletnia Mieszkanka Bukowna, Oliwia Kisiel wywalczyła pierwsze miejsce w finale IX Otwartych Zawodów „O szablę Józefa Turczynowicza” w Bełchatowie oraz pierwsze miejsce w Zawodach Klubowych DOBRY POCZĄTEK.

Oliwia strzelectwo sportowe w kategorii karabin pneumatyczny zaczęła trenować we wrześniu 2021r. Należy do Częstochowskiego Stowarzyszenia Strzeleckiego. Jej trenerem jest Roman Cisowski. Nastolatka trenuje na częstochowskiej strzelnicy i strzela z karabinu Walther LG400 Monotec.

Od 2022 r. Oliwia brała udział w licznych zawodach strzeleckich, w których zwykle stawała na podium. W tym: Finał II Ligi Pneumatycznej (pierwsze miejsce – 2023 r.), Puchar Prezesa CSS Częstochowa (pierwsze miejsce – 2023 r.), Zawody Strzeleckie Powiatowego Zrzeszenia LZS z Okazji Dnia Niepodległości (drugie miejsce – 2022 r.) i wiele innych.

Serdecznie gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwałości w dążeniu do celu.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).