Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

Olsztyński Klub NW zaprasza

05 marca, 2016
Zamek w Olsztynie - Ziijon - Praca własna / Wikipedia / CC BY 3.0 Zamek w Olsztynie - Ziijon - Praca własna / Wikipedia / CC BY 3.0

„Chodźmy Razem: Olsztyński Klub Nordic Walking” zaprasza na pierwsze zajęcia amatorów chodzenia z kijami z Olsztyna, Częstochowy i okolic.
 
Nordic Walking to sport cieszący się rosnącą popularnością na całym świecie. Zalicza się go do tzw. aktywności ogólnorozwojowych, angażujących wszystkie partie mięśni. To oznacza systematyczne modelowane sylwetki i poprawę kondycji. Wszystko, czego potrzeba to wygodne buty i dobrze dobrane kije Nordic Walking, plus piękne okoliczności przyrody naokoło i pozytywne towarzystwo. W grupie zawsze łatwiej o dobrą zabawę!
 
Klub ma na celu promowanie idei Nordic Walking, aktywności fizycznej oraz lepszego, zdrowszego stylu życia. Tak samo ważnym założeniem jest też integracja lokalnej społeczności we wspólnych przedsięwzięciach takich jak regularne treningi czy udział w rajdach NW. - Podczas ustalanych wcześniej spotkań będziemy się wspólnie wspierać i motywować, a przede wszystkim spacerując z kijami, korzystać z wyjątkowych okoliczności przyrody Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Na pierwsze spotkanie w Olsztynie zapraszamy już 12 kwietnia. - zachęcają Grażyna i Włodzimierz Stefanikowie.
 
Każdy może zgłosić chęć uczestnictwa w treningach i dołączyć do Klubu Chodźmy Razem. Wszystkie informacje można uzyskać pod numerami telefonu 602-650-261 lub 608-584-634.Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).