Sobota, 4 lutego 2023r. | Imieniny: Andrzeja, Weroniki, Joanny
Pokaż menu

OSP Kusięta zaprasza na Festyn Strażacki

10 sierpnia, 2022
OSP Kusięta zaprasza na Festyn Strażacki

Ochotnicza Straż Pożarna w Kusiętach zaprasza na Festyn Strażacki 20 sierpnia 2022 r. o godz. 16.00.

Impreza odbędzie się na placu strażnicy OSP Kusięta. W programie: atrakcje dla dzieci, gry i zabawy, pokaz ratownictwa technicznego i medycznego, grill, słodkie przekąski.
Od godz. 20.00 organizatorzy zapraszają na zabawę taneczną.

plakat festyn strażacki
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).