Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

OSP TURÓW NA STRAŻY ŚRODOWISKA

15 marca, 2024
OSP TURÓW NA STRAŻY ŚRODOWISKA
budynek osp zrębice
OSP Turów informuje, że 16.03.2024 r. w godz. 9.00-12.00 na placu remizy OSP odbędzie się zbiórka tekstyliów oraz elektrosprzętów.

Jaki sprzęt można oddać?
lodówki, pralki, zmywarki, piekarniki, żelazka, komputery, drukarki itp.

Jakie tekstylia można oddać?

firanki, zasłony, ubrania, buty czyste i suche

23.03.2024 r. strażacy będą odbierać odpady (tekstylia i zużyty sprzęt RTV/AGD) bezpośrednio z domów. Wcześniej prosimy o kontakt pod nr telefonu: 668 954 727.

Za każdą tonę elektroodpadów jednostka OSP otrzyma dodatkowe środki na sprzęt.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).