Sobota, 24 lutego 2024r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza
Pokaż menu

OSTATKI W OLSZTYNIE

13 lutego, 2024
OSTATKI W OLSZTYNIE
dziewczynka zasłaniające oczy maską
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Olsztynie pożegnali dzisiaj na rynku miejskim w Olsztynie karnawał. Niektórzy z nich mieli na sobie przygotowane na tę okazję kolorowe maski.

W spotkaniu uczestniczyli Tomasz Kucharski, Burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn, Małgorzata Haładyj, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Olsztyn, Edyta Śliwczyńska, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie, Edyta Czajkowska, Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie, Barbara Krajewska, Sołtys Olsztyna, Barbara Kuśmierska Radna Rady Miejskiej, przedstawicielki KGW Aktywność Lokalna, Paula Zawadzka, p.o. Dyrektora SP w Olsztynie wraz z Nauczycielami.

Fot. Tomasz Sieniawski
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).