Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

OSTATNIE TRANSPORTY WĘGLA – ZŁÓŻ WNIOSEK

03 marca, 2023
OSTATNIE TRANSPORTY WĘGLA – ZŁÓŻ WNIOSEK
węgiel
Miasto i Gmina Olsztyn informuje, że osoby, które jeszcze chciałyby nabyć węgiel po preferencyjnej cenie, powinny złożyć wniosek w nieprzekraczalnym terminie do 10.03.2023 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Olsztyn przy Placu Piłsudskiego 10, 42-256 Olsztyn.

Decyzja jest związana z koniecznością ustalenia ostatnich harmonogramów przywozu węgla z kopalni.
Informujemy, że do sprzedania pozostało nam:
14 ton kostki
18,5 t orzecha
17 t ekogroszku

LOGO PDF Wniosek-o-zakup-preferencyjny-wegla-1-1(4)
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).