Sobota, 4 lutego 2023r. | Imieniny: Andrzeja, Weroniki, Joanny
Pokaż menu

OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE

18 stycznia, 2023
OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE
obniżenie temperatury
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy prognozuje od godz. 17:00 dnia 18.01.2023 do godz. 08:00 dnia 19.01.2023 zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników, po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu.

LOGO PDF 2023-01-18 Ostrzeżenia meteorologiczne zbiorczo nr 9 – Oblodzenie 1
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).