Środa, 8 lutego 2023r. | Imieniny: Hieronima, Sebastiana, Ireny
Pokaż menu

otwarte konkursy ofert dla organizacji pozarządowych

20 grudnia, 2022
otwarte konkursy ofert dla organizacji pozarządowych
logo zamek amonit
Burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn z dniem 20 grudnia 2022 r. ogłasza otwarte konkursy ofert dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art.3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2023 r. z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, działalności na rzecz dzieci i młodzieży w tym wypoczynku dzieci i młodzieży; kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego; działania na rzecz osób w wieku emerytalnym.

Kompletne oferty należy składać do 16 stycznia 2023 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Olsztyn w Biurze Obsługi Interesanta. Szczegółowych informacji udziela Małgorzata Chaładus pod nr tel. 34-328-50-77 wew. 29. Informacje są również dostępne w BIP Miasta i Gminy Olsztyn oraz w zakładce dla Organizacji Pozarządowych.

LOGO PDF konkurs kultura
LOGO PDF konkurs sport
LOGO PDF konkurs wiek emerytalny
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).