Wtorek, 16 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety
Pokaż menu

PARKING POD ZAMKIEM ZAPRASZA

27 lutego, 2023
PARKING POD ZAMKIEM ZAPRASZA
parking ze szlabanem
Zapraszamy do korzystania z parkingu za Urzędem Miasta i Gminy Olsztyn.

Parking posiada 40 miejsc parkingowych, w tym 3 miejsca dla osób z niepełnosprawnościami.

Korzystanie z parkingu jest bezpłatne dla wszystkich. Wjechać można od ul. Zamkowej.

Przy wjeździe na parking kierowca pobiera z parkomatu darmowy bilet, który w chwili wyjazdu należy przyłożyć do terminala, aby otworzyć szlaban.

Od maja 2023 r. parking będzie płatny w weekendy i święta.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).