Poniedziałek, 8 sierpnia 2022r. | Imieniny: Cypriana, Emiliana, Dominika
Pokaż menu

piknik rodzinny WAKACJI NADSZEDŁ CZAS

23 czerwca, 2022
piknik rodzinny WAKACJI NADSZEDŁ CZAS
klauny
Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na piknik rodzinny „WAKACJI NADSZEDŁ CZAS”!
Tegoroczne wakacje rozpoczniemy plenerowym interaktywnym widowiskiem dla dzieci i rodzin w wykonaniu duetu klaunów Królewskiego Cyrku Holandii Rhupert i Rico!
Już 30 czerwca (czwartek) o godzinie 15:30 na rynku w Olsztynie śpiew, pokazy i świetna zabawa!

Zapraszamy Was na przygotowane przez nas atrakcje:
– ogromny domek klaunów,
– pirotechniczne kolorowe dymy estradowe,
– olbrzymie tańczące klauny,
– fontanny zimnych ogni,
– deszcz baniek mydlanych,
– strzelające farby holi,
– deszcz confetti.

Wstęp wolny!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).